Kalkulator kredytu konsolidacyjnego Katowice

Kalkulator kredytu konsolidacyjnego – co to za narzędzie?

Kredyt konsolidacyjny połączy wszystkie Twoje wcześniejsze zobowiązania, jakie zgłosisz je we wniosku kredytowym, w jeden większy kredyt, najprawdopodobniej z niższą ratą miesięczną w porównaniu z sumą dotychczas spłacanych rat. Powinien on zasadniczo wpłynąć na poprawę sytuacji finansowej, w jakiej się znajdujesz. W poszczególnych bankach znajdziesz różnego rodzaju oferty na kredyty konsolidacyjne. Niektóre z nich pozwalają na połączenie i wcześniejsze wywiązanie się z zobowiązania wynikającego z zaciągniętych chwilówek, czyli pożyczek pozabankowych.

Zanim sięgniesz po takie rozwiązanie dla uporządkowania własnych finansów, najlepiej by było, abyś skontrolował parametry kilku konkurencyjnych ofert kredytów konsolidacyjnych. Pomocne w tym będzie narzędzie, jakie umieściliśmy na naszej stronie. Nie musisz przychodzić do naszych doradców kredytowych w Katowicach, aby uzyskać w informacje o wysokości potencjalnych rat do spłaty przy kredycie konsolidacyjnym czy o wysokości całkowitych kosztów zobowiązania. Dzięki temu łatwiej będzie Ci porównać ze sobą propozycje konsolidacji w kolejnych bankach i zestawienia ich ze sobą. Nasi eksperci pozostają przy tym do Twojej dyspozycji i wyjaśnią wszystkie zawiłości związane z ofertami kredytów konsolidacyjnych czy obsługą kalkulatora kredytu konsolidacyjnego, choć jest ona intuicyjna.

Jak działa kalkulator chwilówek online?

Narzędzie w postaci kalkulatora kredytu konsolidacyjnego ma postać elektronicznego formularza, w którym powinieneś wypełnić kilka pól, by dowiedzieć się o parametrach kredytu. Powinieneś przy tym wpisać:

  • kwotę kredytu konsolidacyjnego w złotówkach,
  • oprocentowanie roczne w procentach,
  • liczbę miesięcy okresu kredytowania,
  • prowizję w procentach.

Możesz dowolnie sterować parametrami zobowiązania, by zobaczyć, w jakiej konfiguracji kredyt konsolidacyjny będzie dla Ciebie najkorzystniejszym rozwiązaniem. Wynikiem kalkulacji dokonanej przy użyciu kalkulatora kredytu konsolidacyjnego są:

  • rata miesięczna,
  • koszt kredytu konsolidacyjnego,
  • całkowita kwota do spłaty.

Pamiętaj, że wyliczenia zawsze mają charakter orientacyjny, a konkretną ofertę kredytu konsolidacyjnego dostaniesz dopiero, kiedy złożymy wniosek do banku. Z jego wyborem możesz mieć problem, ale z pomocą naszych ekspertów znajdziesz konsolidację dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.